• 23999368
 • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 • P - Pk. : 8.00 - 18.00

Riepu Serviss

Riepu serviss: Montāža / Demontāža / Balansēšana

 1. Rūpīga riepu kopšana jūsu drošībai: Mūsu uzņēmums specializējas riepu montāžā, demontāžā un balansēšanā, nodrošinot, ka jūsu brauciens ir drošs un komfortabls. Neatkarīgi no tā, vai jūs veicat ikdienas braucienus vai dodies garākā ceļojumā, mēs esam šeit, lai uzņemtos riepu aprūpes pienākumus.

 2. Pieredzējuši speciālisti, kvalitatīvi rezultāti: Uzticiet savas riepas mūsu profesionālajiem speciālistiem. Mēs nodrošinām rūpīgu riepu montāžu, demontāžu un balansēšanu, lai jūsu automašīna varētu darboties optimāli visos apstākļos. Ar mūsu uzņēmumu jūs saņemat ne tikai pakalpojumu, bet arī mieru prātā.

 3. Jūsu riepas, mūsu rūpes: Mūsu prioritāte ir jūsu drošība un apmierinātība. Tāpēc mēs pievēršam īpašu uzmanību katrai riepai, veicot montāžu, demontāžu un balansēšanu. Uzticiet savu automašīnu mūsu pieredzējušajiem tehniķiem un baudiet uzticamu braucienu katru reizi.

 4. Uzticams riepu serviss jebkuram braucienam: Mūsu uzņēmums piedāvā visaptverošus riepu servisa pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu automašīnas riepām nepieciešamo aprūpi. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešama riepu montāža, demontāža vai balansēšana, mēs esam šeit, lai palīdzētu. Uzticiet mums savas riepas, un mēs garantējam kvalitatīvus rezultātus katru reizi.

 5. Viena vieta visiem jūsu riepu vajadzībām: Apskatiet mūsu plašo pakalpojumu klāstu riepu montāžā, demontāžā un balansēšanā. Mēs esam uzņēmums, kuram jūs varat uzticēties, lai nodrošinātu, ka jūsu riepas ir gatavas jebkuram ceļam. Sazinieties ar mums šodien, lai veiktu ērtu riepu apkalpošanu jau šodien!

 • Image 1
 • Image 1
 • Image 1
 • Image 1
 • Image 1
 • Image 1

Mēs atrodamies: Imakas M, Jaunmārupe, LV-2166

Servisa kontakti

Riepu montāža. Kondicionieru uzpilde.

info@riepuservissjaunmarupe.lv

Pirmdien - Piektdien: 8.00 - 18.00

Rekvizīti:

Uzņēmuma nosaukums: SIA "SIA OT Service"

Reģistrācijas numurs:40203375873

Uzdot jautājumu:

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Image
0+
UZPILDĪTI KONDICIONIERI
Image
0+
NOMAINĪTAS RIEPAS
Image
0+
GADU PIEREDZE